Kørelærere

Nedenfor er anført den by, hvor kørelæreren har sit hovedvirke. Du kan imidlertid godt træffe dem i andre af vore byer.

Vi tilpasser arbejdskraften i vore byer, så vi kan sikre dig et hurtigt kørekort.

(B) = Bil
(BE) = Trailer
(MC) = Motorcykel

VÆLG DIN BY

Kolding

Tonni Asmussen (MC)

tonni.a@lisbeth.dk
2178 8584

Lars Teute (B)

lars.t@lisbeth.dk
9393 0742

Peter Dinsen (B)

peter.d@lisbeth.dk
4063 6362

Erik Bjerk (A/B)

erik.b@lisbeth.dk
2380 0142

Heinz Lorentzen (BE)

heinz.l@lisbeth.dk
2083 3082

Rene Hansen (B)

rene.h@lisbeth.dk
2993 2209

Jan Pedersen (B)

jan.p@lisbeth.dk
3132 5809

Charlotta Schnor (B)

Bjarne Rasmussen (A)

Vejen

Niels-Peter Lorentsen (B)

Olav Bertelsen (B)

Afdelingsleder
olav.b@lisbeth.dk
5230 1140

Poul Erik Jakobsen (B)

Aarhus

Daniel Andersen (B)

Afdelingsleder Bil
daniel.a@lisbeth.dk
5195 2380

Kim Hansen (B/MC)

kim.h@lisbeth.dk
5355 9247

Jakob Christensen (B)

jakob.c@lisbeth.dk
4255 8830

Helle Hvass (B)

helle.h@lisbeth.dk
6052 0988

Christian Marcussen (B)

Søren Bering (B)

soren.b@lisbeth.dk
2099 4005

Jesper H Petersen (MC)

Afdelingsleder MC
jesper.p@lisbeth.dk
2712 1079

Henrik K. Nørgaard (MC)

John Mortensen (B)

Iben Jespersen (B)

iben.j@lisbeth.dk
2339 2456

Fredericia

Torben Bugge (B)

Afdelingsleder
torben.b@lisbeth.dk
2033 3830

Bjarne Nielsen (B)

Steffen Fanggård (B)

Vejle

Trine Leander(B)

Afdelingsleder
trine.l@lisbeth.dk
3160 7052

Jette Bie (B)

jette.h@lisbeth.dk
7190 9088

Jan Andersen (B)

jan.a@lisbeth.dk
2142 9776

Haderslev

Henrik Christensen (B)

Kurt Assmann (B)

kurt.a@lisbeth.dk
5150 0397

Bjarne Baagø Beck (B)

Esbjerg

Olav Bertelsen (B/MC)

Afdelingsleder
olav.b@lisbeth.dk
5230 1140

Julius Kristinsson (B)

Kim Bjerring (B)

kim.b@lisbeth.dk
6055 5122

Poul Erik (B)

Horsens

Heinz Lorentzen
(B/MC/BE)

Afdelingsleder
heinz.l@lisbeth.dk
2083 3082

Kent Nielsen (B)

kent.n@lisbeth.dk
3033 6718

Kent Hedegaard (B)

kent.h@lisbeth.dk
2248 7074

Torben Bredvig (B)

Aabenraa

Bjarne Rasmussen (B)

Henrik Christensen (B)

3112 0055

Herning

Allan Breiner (MC)

Afdelingsleder
allan.b@lisbeth.dk
9117 1626

Odense

Bjarne Bach (B/MC)

Afdelingsleder MC
bjarne.h@lisbeth.dk
2845 3200

Nicolai Lommer (B)

Afdelingsleder B
nicolai.l@lisbeth.dk
9394 6548

Thomas Horn (B)

Thomas Mogensen (B)

Viborg

Brian Odsgaard (MC)

brian.o@lisbeth.dk
2280 9895

Peter Lauritzen (MC)

Jakob Christensen (MC)

jakob.c@lisbeth.dk
4255 8830

Randers

Daniel Andersen (MC)

John Mortensen (B)

john.m@lisbeth.dk
2231 4023

Alle byer

Lisbeth Jensen

Direktør
lisbeth@lisbeth.dk
4095 2775

Nikolaj Schnor

MC-leder
nikolaj.s@lisbeth.dk
2941 4245

Køb dit kørekort i dag og fordel din betaling over 5 eller 10 måneder

– helt uden renter og gebyrer.

Det får du:

0 kr. i oprettelse
0 % i rente
0 kr. i gebyrer (forudsat automatisk kortbetaling)
Afdrag over 5 eller 10 måneder

Betingelser, når du benytter dig af finansiering til køb af varer:

Lånet ydes kun på det beløb, som du køber varer for.
Du underskriver kreditaftalen med dit NemID.
Du kan til enhver tid indfri kreditten uden ekstra omkostninger.
Dine rettigheder efter købeloven er uændrede.
Du har 14 dages fortrydelsesret på kreditaftalen.
Vær opmærksom på, at rente- og gebyrfrihed forudsætter at kreditten ikke opsiges som følge af kredittagers misligholdelse.

Se mere her