Kørelærere

Nedenfor er anført den by, hvor kørelæreren har sit hovedvirke. Du kan imidlertid godt træffe dem i andre af vore byer.

Vi tilpasser arbejdskraften i vore byer, så vi kan sikre dig et hurtigt kørekort.

(B) = Bil
(BE) = Trailer
(MC) = Motorcykel

VÆLG DIN BY

Alle byer

Lisbeth Jensen

Direktør
lisbeth@lisbeth.dk
4095 2775

Nikolaj Schnor

MC-leder
nikolaj.s@lisbeth.dk
2941 4245

Kolding

Lisbeth Jensen (B)

Direktør
lisbeth@lisbeth.dk
4095 2775

Nikolaj Schnor (B/MC)

MC-leder
nikolaj.s@lisbeth.dk
2941 4245

Rene Hansen (B)

rene.h@lisbeth.dk
2993 2209

Henrik Christensen (B)

John Hansen (B)

john.h@lisbeth.dk
2089 2389

Helle Sørensen (B)

helle.s@lisbeth.dk
6070 3166

Tonni Asmussen (MC)

tonni.a@lisbeth.dk
2178 8584

Søren Lind (MC)

soren.l@lisbeth.dk
3166 3122

Vejen

Lonnie Ibh (B)

Nikolaj Schnor (B)

Julius Kristinsson (B)

Aarhus

Helle Hvass (B)

helle.h@lisbeth.dk
6052 0988

Karsten Linné (B)

Per Andersen (B)

per.a@lisbeth.dk
4276 0217

Kim Hansen (B)

kim.h@lisbeth.dk
5355 9247

Jakob Christensen (B)

jakob.c@lisbeth.dk
4255 8830

Fredericia

Kurt Ravn (B)

kurt.r@lisbeth.dk
2897 3670

Torben Bugge (B)

Vejle

Søren Lind (B)

soren.l@lisbeth.dk
3166 3122

Henrik Hougaard (B)

Peter Dinsen (B)

peter.d@lisbeth.dk
4063 6362

Stig Nedergaard (B)

stig.n@lisbeth.dk
6055 1361

Haderslev

Bjarne Baagø Beck (B)

Nikolaj Schnor (B)

Jan Quvang (B)

Esbjerg

Per Nielsen (B)

per.n@lisbeth.dk
2521 7815

Kim Friis Møller (B)

kim.f@lisbeth.dk
4026 4663

Olav Bertelsen (B/MC)

olav.b@lisbeth.dk
5230 1140

Julius Kristinsson (B)

Lone Hultqvist (B)

lone.h@lisbeth.dk
2144 7464

Horsens

Heinz Lorentzen
(B/MC/BE)

heinz.l@lisbeth.dk
2083 3082

Sten Skouborg (B/MC)

sten.s@lisbeth.dk
2990 0899

Kim Hansen (B)

kim.h@lisbeth.dk
5355 9247

Lars Holmboe (B)

lars.h@lisbeth.dk
2062 1267

Christian Stigaard (B)

Aabenraa

Bjarne Rasmussen (B)

Svendborg

Anne-Lie Markussen (B)

Svend Erik Andersen (B)

Herning

Allan Breiner (B/MC)

allan.b@lisbeth.dk
9117 1626

Lars Lie (B)

lars.l@lisbeth.dk
2291 2400

Henrik Lyrsholt (B)

Erik Mogensen (B)

erik.m@lisbeth.dk
5180 2380

Odense

Camilla Jensen (B)

Anders Spangsbøg (B)