Kørelærere

Nedenfor er anført den by, hvor kørelæreren har sit hovedvirke. Du kan imidlertid godt træffe dem i andre af vore byer.

Vi tilpasser arbejdskraften i vore byer, så vi kan sikre dig et hurtigt kørekort.

(B) = Bil
(BE) = Trailer
(MC) = Motorcykel

VÆLG DIN BY

Kolding

Tonni Asmussen (MC)

tonni.a@lisbeth.dk
2178 8584

Søren Lind (MC)

soren.l@lisbeth.dk
3166 3122

Peter Dinsen (B)

peter.d@lisbeth.dk
4063 6362

Erik Bjerk (B)

erik.b@lisbeth.dk
2380 0142

Heinz Lorentzen (BE)

heinz.l@lisbeth.dk
2083 3082

Rene Hansen (B)

rene.h@lisbeth.dk
2993 2209

Vejen

Glenn Bertelsen (B)

glenn.b@lisbeth.dk
5152 7913

Niels-Peter Lorentsen (B)

Olav Bertelsen (B)

olav.b@lisbeth.dk
5230 1140

Aarhus

Daniel Andersen (B)

Kim Hansen (B/MC)

kim.h@lisbeth.dk
5355 9247

Jakob Christensen (B)

jakob.c@lisbeth.dk
4255 8830

Paw Kristensen (B)

paw.k@lisbeth.dk
6014 0665

Søren Bering (B)

soren.b@lisbeth.dk
2099 4005

Jesper H Petersen (MC)

Henrik K. Nørgaard (MC)

John Mortensen (B)

Fredericia

Torben Bugge (B)

Søren Lind (B)

soren.l@lisbeth.dk
3166 3122

Richard Wichmann (B)

Bjarne Nielsen (B)

Vejle

Trine Leander(B)

trine.l@lisbeth.dk
3160 7052

Jette Højholt (B)

jette.h@lisbeth.dk
7190 9088

Jan Andersen (B)

jan.a@lisbeth.dk
2142 9786

Haderslev

Bjarne Baagø Beck (B)

Brian Knudsen (B)

Esbjerg

Olav Bertelsen (B/MC)

olav.b@lisbeth.dk
5230 1140

Julius Kristinsson (B)

Kim Bjerring (B)

kim.b@lisbeth.dk
6055 5122

Horsens

Heinz Lorentzen
(B/MC/BE)

heinz.l@lisbeth.dk
2083 3082

Sten Skouborg (B/MC)

sten.s@lisbeth.dk
2990 0899

Kent Nielsen (B)

kent.n@lisbeth.dk
3033 6718

Aabenraa

Bjarne Rasmussen (B)

Herning

Allan Breiner (MC)

allan.b@lisbeth.dk
9117 1626

Odense

Bjarne Bach (B/MC)

Jacob Søndergaard (B)

jacob.s@lisbeth.dk
2721 6140

Viborg

Brian Odsgaard (MC)

brian.o@lisbeth.dk
2280 9895

Peter Lauritzen (MC)

Alle byer

Lisbeth Jensen

Direktør
lisbeth@lisbeth.dk
4095 2775

Nikolaj Schnor

MC-leder
nikolaj.s@lisbeth.dk
2941 4245