Kørelærere

Nedenfor er anført den by, hvor kørelæreren har sit hovedvirke. Du kan imidlertid godt træffe dem i andre af vore byer.

Vi tilpasser arbejdskraften i vore byer, så vi kan sikre dig et hurtigt kørekort.

(B) = Bil
(BE) = Trailer
(MC) = Motorcykel

VÆLG DIN BY

Kolding

Henrik Christensen (B)

Kurt Assmann (B)

kurt.a@lisbeth.dk
5150 0397

Rene Hansen (B)

rene.h@lisbeth.dk
2993 2209

Heinz Lorentzen (BE)

heinz.l@lisbeth.dk
2083 3082

Tonni Asmussen (MC)

tonni.a@lisbeth.dk
2178 8584

Søren Lind (MC)

soren.l@lisbeth.dk
3166 3122

Peter Dinsen (B)

peter.d@lisbeth.dk
4063 6362

Vejen

Nikolaj Schnor (B)

Christina Møller (B)

Aarhus

Helle Hvass (B)

helle.h@lisbeth.dk
6052 0988

Karsten Linné (B)

Daniel Andersen (B)

Kim Hansen (B/MC)

kim.h@lisbeth.dk
5355 9247

Jakob Christensen (B)

jakob.c@lisbeth.dk
4255 8830

Paw Kristensen (B)

paw.k@lisbeth.dk
6014 0665

Søren Bering (B)

soren.b@lisbeth.dk
2099 4005

Jesper H Petersen (MC)

Henrik K. Nørgaard (MC)

Søren Klein (B)

soren.k@lisbeth.dk
2085 6292

Fredericia

Torben Bugge (B)

Søren Lind (B)

soren.l@lisbeth.dk
3166 3122

Richard Wichmann (B)

Bjarne Nielsen (B)

Vejle

Henrik Hougaard (B)

Nicholas Pedersen (B)

Haderslev

Bjarne Baagø Beck (B)

Brian Knudsen (B)

Kurt Assmann (B)

Esbjerg

Olav Bertelsen (B/MC)

olav.b@lisbeth.dk
5230 1140

Julius Kristinsson (B)

Horsens

Heinz Lorentzen
(B/MC/BE)

heinz.l@lisbeth.dk
2083 3082

Sten Skouborg (B/MC)

sten.s@lisbeth.dk
2990 0899

Kim Hansen (B)

kim.h@lisbeth.dk
5355 9247

Christian Stigaard (B)

Kent Nielsen (B)

kent.n@lisbeth.dk
3033 6718

Aabenraa

Bjarne Rasmussen (B)

Svendborg

Anne-Lie Markussen (B)

På barsel

Svend Erik Andersen (B)

Herning

Allan Breiner (MC)

allan.b@lisbeth.dk
9117 1626

Peter Dinsen (B)

peter.d@lisbeth.dk
4063 6362

Sten Skouborg (B)

sten.s@lisbeth.dk
2990 0899

Odense

Camilla Jensen (B)

Anders Spangsbøg (B)

Bjarne Bach (B/MC)

Erik  S. Bjerk (MC)

erik.b@lisbeth.dk
2380 0142

Viborg

Brian Odsgaard (MC)

brian.o@lisbeth.dk
2280 9895

Peter Lauritzen (MC)

peter.l@lisbeth.dk
2868 0890

Alle byer

Lisbeth Jensen

Direktør
lisbeth@lisbeth.dk
4095 2775

Nikolaj Schnor

MC-leder
nikolaj.s@lisbeth.dk
2941 4245