Kørelærere

Nedenfor er anført den by, hvor kørelæreren har sit hovedvirke. Du kan imidlertid godt træffe dem i andre af vore byer.

Vi tilpasser arbejdskraften i vore byer, så vi kan sikre dig et hurtigt kørekort.

(B) = Bil
(BE) = Trailer
(MC) = Motorcykel

VÆLG DIN BY

Kolding

Tonni Asmussen (MC)

tonni.a@lisbeth.dk
2178 8584

Poul Erik Jakobsen (B)

Peter Dinsen (B)

peter.d@lisbeth.dk
4063 6362

Erik Bjerk (B)

erik.b@lisbeth.dk
2380 0142

Heinz Lorentzen (BE)

heinz.l@lisbeth.dk
2083 3082

Rene Hansen (B)

rene.h@lisbeth.dk
2993 2209

Jan Pedersen (B)

jan.p@lisbeth.dk
3132 5809

Charlotta Schnor (B)

Vejen

Niels-Peter Lorentsen (B)

Olav Bertelsen (B)

olav.b@lisbeth.dk
5230 1140

Aarhus

Daniel Andersen (B)

Kim Hansen (B/MC)

kim.h@lisbeth.dk
5355 9247

Jakob Christensen (B)

jakob.c@lisbeth.dk
4255 8830

Paw Kristensen (B)

paw.k@lisbeth.dk
6014 0665

Helle Hvass (B)

helle.h@lisbeth.dk
6052 0988

Torben Bredvig (B)

Søren Bering (B)

soren.b@lisbeth.dk
2099 4005

Jesper H Petersen (MC)

Henrik K. Nørgaard (MC)

John Mortensen (B)

Iben Jespersen (B)

iben.j@lisbeth.dk
2339 2456

Henrik Rasmussen (B)

Fredericia

Torben Bugge (B)

Søren Lind (B)

soren.l@lisbeth.dk
3166 3122

Richard Wichmann (B)

Bjarne Nielsen (B)

Steffen Fanggård (B)

Vejle

Trine Leander(B)

trine.l@lisbeth.dk
3160 7052

Jette Højholt (B)

jette.h@lisbeth.dk
7190 9088

Jan Andersen (B)

jan.a@lisbeth.dk
2142 9776

Haderslev

Bjarne Baagø Beck (B)

Brian Knudsen (B)

Esbjerg

Olav Bertelsen (B/MC)

olav.b@lisbeth.dk
5230 1140

Julius Kristinsson (B)

Kim Bjerring (B)

kim.b@lisbeth.dk
6055 5122

Daniel Ankersø (B)

Horsens

Heinz Lorentzen
(B/MC/BE)

heinz.l@lisbeth.dk
2083 3082

Sten Skouborg (B/MC)

sten.s@lisbeth.dk
2990 0899

Kent Nielsen (B)

kent.n@lisbeth.dk
3033 6718

Kent Hedegaard (B)

kent.h@lisbeth.dk
2248 7074

Aabenraa

Bjarne Rasmussen (B)

Herning

Allan Breiner (MC)

allan.b@lisbeth.dk
9117 1626

Odense

Bjarne Bach (B/MC)

Nicolai Lommer (B)

Thomas Horn (B)

Viborg

Brian Odsgaard (MC)

brian.o@lisbeth.dk
2280 9895

Peter Lauritzen (MC)

Randers

Paw Kristensen (MC)

paw.k@lisbeth.dk
6014 0665

Alle byer

Lisbeth Jensen

Direktør
lisbeth@lisbeth.dk
4095 2775

Nikolaj Schnor

MC-leder
nikolaj.s@lisbeth.dk
2941 4245

Køb dit kørekort i dag og fordel din betaling over 5 eller 10 måneder

– helt uden renter og gebyrer.

Det får du:

0 kr. i oprettelse
0 % i rente
0 kr. i gebyrer (forudsat automatisk kortbetaling)
Afdrag over 5 eller 10 måneder

Betingelser, når du benytter dig af finansiering til køb af varer:

Lånet ydes kun på det beløb, som du køber varer for.
Du underskriver kreditaftalen med dit NemID.
Du kan til enhver tid indfri kreditten uden ekstra omkostninger.
Dine rettigheder efter købeloven er uændrede.
Du har 14 dages fortrydelsesret på kreditaftalen.
Vær opmærksom på, at rente- og gebyrfrihed forudsætter at kreditten ikke opsiges som følge af kredittagers misligholdelse.

Se mere her